2   NIEDZIELA    ZWYKŁA

20 01 2019r.

 

 

1.     Została zakończona wizyta duszpasterska w rodzinach naszej parafii. Po przeliczeniu mieszkańców okazało się, że faktycznie mieszka w naszej parafii 2821 osób – 200 mniej niż podaje Urząd Skarbowy w Ropczycach. Do mieszkańców wliczyliśmy też około 350 osób, które pojawiają się tu tylko na urlopy, a pracują poza granicami Polski. Dziękujmy wszystkim rodzinom za przyjęcie, gościnność i posiłki, a przede wszystkim za obecność w domu na czas kolędy. Jesteśmy wdzięczni za pełną wiary i życzliwości postawę. Składamy serdeczne podziękowanie za podstawianie samochodu i podwożenie do miejsc rozpoczęcia kolędy jak również do domów dalej położonych. Dziękujmy za ofiary tym wszystkim, którzy je złożyli lub jeszcze to uczynią. Wszystkim składamy szczere podziękowanie - Bóg zapłać! Dziękujmy również za uwagi i propozycje dotyczące życia naszej parafii.

2.     Dyrektor, nauczyciele oraz cała społeczność Szkoły Podstawowej w Czarnej Sędziszowskiej serdecznie zapraszają na tradycyjne JASEŁKA, które zostaną wystawione dzisiaj w kościele parafialnym w Czarnej Sedziszowskiej o godz. 1700. Po przedstawieniu „pasterze” będą zbierać wolne datki, które zostaną przeznaczone na dofinansowanie wycieczki szkolnej.

3.     W środę po wieczornej Mszy św. będzie Nowenna do bł. ks. Romana Sitki. W zakrystii można otrzymać teksty nowenny, które można przekazać osobom zainteresowanym nabożeństwem do bł. Ks. Romana.

4.     Msze św. w tym tygodniu w poniedziałek i w sobotę będą o 630 i o 1700, a w pozostałe dni tylko 1700.

5.     Proszę o podejście do zakrystii członków Rady Parafialnej.

6.     Dyrektor Szkoły Podstawowej w Krzywej wraz z Radą Pedagogiczną serdecznie zapraszają mieszkańców Krzywej na „Wieczór Kolęd”, który będzie w przyszłą niedzielę o 1630 w Domu Ludowym w Krzywej.

7.     Szkoła Podstawowa w Krzywej organizuje zbiórkę elektrośmieci (tylko sprzęt elektroniczny: komputery, drukarki, monitory, telewizory, radiomagnetofony), która będzie od 21 stycznia do 1 lutego na parkingu za budynkiem szkoły.