INTENCJE  MSZY  ŚW.

17 IX – 23 IX 2018r.

 

 

Poniedziałek:

630    - + Maria Skwirut z int. brata Józefa z rodziną

1800  - + Janina Antoni o. Gracjan Majka; Maria Roman Teresa Basara; Marcin Lis; zmarli z rodziny Jagodzińskich

 

Wtorek:

630    - + Maria Skwirut z int. siostry Kazimiery Wcisło

1800  - + Anna Aleksander Trojan; zmarli z rodziny Nędzów

 

Środa:

1800  -    O szczęśliwą operację i zdrowie dla Dawida i Pawła

         -    Dziękczynna za zbiory z int mieszkańców z Krzywej

 

Czwartek:

1800  - + Henryka Antoni Jan Bednarz

         - + Janina Antoni o. Gracjan Majka; Maria Roman Teresa Basara; Marcin Lis; zmarli z rodziny Jagodzińskich

 

Piątek:

1800  - + Michał (r.ś.) Stanisław Koza

         - + Maria Roman Majka z int. Stefani Majka

 

Sobota:

1800  -    O potrzebne łaski dla Tadeusza

         - + Stanisław Bąk z int. żony Władysławy z rodziną

 

Niedziela:

700    - + Roman Krypel (5 r.ś.); zmarli z rodziny Kryplów i Głodków

900     - + Maria Stanisław Różański

1100  -    Chrzty

1500  -    Dziękczynno-błagalna w 10 r. ślubu Małgorzaty i Sławomira z int. rodziców


Poza parafią są odprawiane Msze św. pogrzebowe za :

 

Zbigniewa Dryję z intencji:

1. Chrześniaka Konrada z żoną

2. Kolegów i koleżanek z Wytwórni Filtrów

3. Kolegów i koleżanek z Wytwórni Filtrów

4. Kolegów i koleżanek z Wytwórni Filtrów

 

Wiesława Anysza z intencji:

1. Marii i Ryszarda Koza z rodziną

2. Danieli z synem

3. Joli i Kazimierza Świder

4. Wojtka i Kingi Świder

5. Sławomira i Małgorzaty Świder

6. Rodziny Janików z Bratkowic

 

Teklę Głodek z intencji:

1. Rodziny Świdrów z Boreczku

2. Marcina Książka z rodziną

3. Marii i Wacława Książęk

4. Janiny Mazan

5. Jana Fereta z rodziną

6. Anny i Bogusława Żurek

7. Kuzyna Augustyna z rodziną

8. Chrześnicy Marii i rodziny Boberów

9. Józefa Fereta z rodziną

 

Wandę Jasińską z intencji:

1. Swatowej Jadwigi Kapusta z Sędziszowa

2. Andrzeja Świdra z rodziną

 

Edwarda Kwartę z intencji:

1. Siostrzenicy Agnieszki Toton z mężem

2. Siostrzenicy Małgorzaty Wójcik z rodziną

3. Beaty i Tomasza Motyka

4. Izabeli Skuba z rodziną

5. Arka Wioli i Jakuba

6. Kuzynki Janiny i Edwarda

7. Kuzynki Ireny

8. Kuzyna Jana

9. Sąsiadów Siwców

10. Józefa Wcisło

11. Agnieszki Iwony i Dariusza

12. Sąsiadów Orzechów

13. Anety i Pawła Wiktor

14. Rodziny Wójcików

15. Jana Twardowskiego

16. Rodziny Szalonych

 

Krystynę Kozak z intencji:

1. Anny i Patryka Dżeimsa z Irlandii

2. Współpracowników Danuty i Mariusza z Carigoran House z Irlandii

3. Wnuka Mikołaja

4. Sąsiadów z Ocieki

5. Marianny Justyny i Agaty

6. Rodziny Haraczów

7. Siostrzeńca Szczepana i Iwony

8. Siostrzeńca Daniela i Moniki

9. Bratanka Tomasza z rodziną

10. Agnieszki Ławniczak z rodziną

11. Siostrzeńca Jakuba

12. Zofii i Tadeusza Darłak z Gnojnicy

13. Bratanka Zbigniewa z Anną

14. Siostrzeńca Szczepana

15. Wnuka Szymona

16. Bogusława Basary z rodziną

17. Michaliny Sroka

18. Bronisławy Majka z rodziną

19. Ryszarda Sroka

20. Anny Marszałek z rodziną

21. Anny Marszałek z rodziną

22. Małgorzaty Drozd

 

Stefanię Sitko z intencji:

1. Wnuczki Moniki z rodziną

2. Wnuczki Magdaleny z rodziną

3. Wnuczki Jadwigi z rodziną

4. Wnuka Piotra z rodziną

5. Wnuczki Joanny z rodziną

6. Wnuczki Agnieszki z rodziną

7. Wnuczki Karoliny z mężem

8. Wnuczki Sylwii z Łukaszem

9. Wnuczki Anny z rodziną

10. Wnuka Artura z rodziną

11. Wnuka Mateusza z rodziną

12. Wnuczki Alicji z rodziną

13. Wnuka Karola z Alicją

14. Wnuka Łukasza

15. Wnuczki Marzeny z rodziną

16. Wnuka Rafała

17. Wnuka Konrada i Angeliki

18. Wnuka Bartłomieja i Michała

19. Marii i Feliksa Drozd z Wolicy Ługowej

20. Sąsiadów Pieczonków

21. Rodziny Bromilskich

22. Aleksandry Basara

23. Danuty i Tadeusza Ziobro

24. Edwarda Majki z USA

25. Władysławy Mrowińskiej

26. Rodziny Świniuchów z Wolicy Ługowej

27. Dyrekcji i pracowników Niepublicznego Zespołu Szkół w Ropczycach

28. Rodziny Piwowar i Wandy Przydział

29. Rodziny Dziubów z Gry Ropczyckiej

 

Stanisława Orzech z intencji:

1. Sąsiadów Kozaków

2. Andrzeja Świerada z rodziną

3. Chrześniaka Bogdana z rodziną

4. Tadeusza Wojtona z Huty Przedborskiej

5. Rodziny Zdąbłarzy

6. Rodziny Sroczyków

7. Brata Wacława z rodziną

8. Chrześniaka Marcina

9. Rodziny Bielarskich

10. Rodziny Kozaków i Kłusków

11. Rodziny Zająców z Ropczyc

12. Sąsiadów Feretów

13. Mieczysława Świniucha z rodziną

14. Dyrekcji i pracowników administracji PGKiM w Sędziszowie

15. Sąsiadów

16. Bizoniów z Krzywej

17. Rodziny Świeradów z Sędziszowa

 

Stanisława Lisa z intencji:

1. Marii Rogala

2. Rodziny Jaworów i Sitków

3. Rodziny Czapka z Sędziszowa

4. Lisów i Siewierskich

5. Grzegorza Bajor z rodziną

6. Sylwestra Bajor z rodziną

7. Rodziny Drelichów z Wolicy Ługowej

8. Rodziny Marcinków z Dębicy

9. Firmy Progres Mariusz Bieś